Contact

Contactpersonen

Voorzitter
Jan Iedema
tel. 06-21935447
voorzitter@kvdegranaet.nl

Secretaresse
Selle Walsma
secretaresse@kvdegranaet.nl

Het gehele bestuur mailen? Gebruik dan: bestuur@kvdegranaet.nl

Penningmeester
Antje Maltha
penningmeester@kvdegranaet.nl

Coördinator sector Presteren
VACANT
presteren@kvdegranaet.nl

Coördinator sector Beleven
Anna Sabina Wiersma
beleven@kvdegranaet.nl

Coördinator sector Uitstralen
Wytse Pyt de Jager
0614569332
uitstralen@kvdegranaet.nl

Wedstrijdsecretaresse Senioren en Junioren
Ina Cuperus
tel. 06-30610267
wedstrijdsecretaresse-senioren@kvdegranaet.nl

Wedstrijdsecretaresse Aspiranten:
Renate Ettema
0519-296879
wedstrijdsecretaresse-aspiranten@kvdegranaet.nl

Wedstrijdsecretaresse Pupillen:
Ingrid van der Heide – Vledder
0519-292315 / 06-21699680
wedstrijdsecretaresse-pupillen@kvdegranaet.nl

PR/Sponsorcommissie
Wytse Pyt de Jager
0614569332
pr@kvdegranaet.nl