Contact

Contactpersonen

Voorzitter
Jan Iedema
tel. 06-21935447
voorzitter@kvdegranaet.nl

Secretaresse
Selle Walsma
secretaresse@kvdegranaet.nl

Het gehele bestuur mailen? Gebruik dan: bestuur@kvdegranaet.nl

Penningmeester
Jaap Jan Klugkist
penningmeester@kvdegranaet.nl

Coördinator sector Presteren
VACANT
presteren@kvdegranaet.nl

Coördinator sector Beleven
Duco Bolhuis
beleven@kvdegranaet.nl

Coördinator sector Uitstralen
Wytze Visser
uitstralen@kvdegranaet.nl

Wedstrijdsecretaresse Senioren en Junioren

wedstrijdsecretaresse-senioren@kvdegranaet.nl

Wedstrijdsecretaresse Aspiranten:
Renate Ettema
0519-296879
wedstrijdsecretaresse-aspiranten@kvdegranaet.nl

Wedstrijdsecretaresse Pupillen:
Ingrid van der Heide – Vledder
0519-292315 / 06-21699680
wedstrijdsecretaresse-pupillen@kvdegranaet.nl

PR/Sponsorcommissie
Wytze Visser
06-27445385
pr@kvdegranaet.nl