• De Granaet 2 (zaal)

  • De Granaet 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Maaskant, IJsbrandTechnische stafHoofd coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    maandag20:30 - 22:00 uursporthal1 en 2
    woensdag19:30 - 21:00 uursporthal1 en 2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 mrt. 15:40De Parabool 2 - De Granaet 2ACLO
    13 mrt. 20:20De Granaet 2 - Ritola 3Tolhuispark (zaal)
    16 mrt. 18:30De Granaet 2 - De Wâlden 2Tolhuispark (zaal)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 mrt.De Granaet 2 - Nic. 36 - 17
  • Poulestanden De Granaet 2 ( Reserve 1e klasse R1B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nic. 3128312101664419
    2AVO 3128132271883917
    3Heerenveen 3125341961781813
    4Ritola 3116231841691512
    5Drachten/Van der Wiel 3126062071891812
    6De Wâlden 2124352041832111
    7De Parabool 212327168185-178
    8De Granaet 2110011118256-1380
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bijl, Jeroen van derTeamspeler
    Burgler, NielsTeamspeler
    Diggelen, Iris vanTeamspeler
    Duinstra, Jacob RubenTeamspeler
    Meulen, Joël van derTeamspeler
    Smit, SanneTeamspeler
    Vlasma, MartineTeamspeler
    Vries, Stefan deTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    De Parabool 2

    VS

    De Granaet 2

    09 maart 202415:40 uur
    ACLO HG hal

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    De Granaet 2

    Reserve

    10,73

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    23,27

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd