• De Granaet 2 (zaal)

  • De Granaet 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Maaskant, IJsbrandTechnische stafHoofd coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    maandag20:30 - 22:00 uursporthal1 en 2
    woensdag19:30 - 21:00 uursporthal1 en 2
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden De Granaet 2 ( Reserve 1e klasse R1B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AVO 31410132662115521
    2Nic. 3149322461955121
    3Drachten/Van der Wiel 3148062422132916
    4Heerenveen 3146352232091415
    5Ritola 314725225219614
    6De Wâlden 2145362372112613
    7De Parabool 214428196207-1110
    8De Granaet 2140014146316-1700
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bijl, Jeroen van derTeamspeler
    Burgler, NielsTeamspeler
    Diggelen, Iris vanTeamspeler
    Duinstra, Jacob RubenTeamspeler
    Meulen, Joël van derTeamspeler
    Smit, SanneTeamspeler
    Vlasma, MartineTeamspeler
    Vries, Stefan deTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    De Granaet 2

    Reserve

    10,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    22,57

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd