• De Granaet D1 (zaal)

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bolhuis, JuliaTechnische stafHoofd coach
    Uitterdijk, ReanneTechnische stafHoofd coach
    Wijk, Menno vanTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    maandag18:30 - 19:30 uursporthal1 en 2
    donderdag18:00 - 19:00 uursporthal1 en 2
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden De Granaet D1 ( D-jeugd BK D-004 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1It Fean/Boelenslaan D1121200103366724
    2Flamingo's D21281396722417
    3De Granaet D11270587543314
    4Leeuwarden D11260698811712
    5TFS D21251689701911
    6Invicta D1122285092-426
    7De Wâlden D312001221139-1180
  • Team indeling

    NaamRolFunctie

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    De Granaet D1

    D-jeugd

    7,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,17

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd