• De Granaet F1 (zaal)

  • De Granaet F1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jager, Wytse Pyt deTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 mrt. 15:00De Granaet F1 - Deinum F1Tolhuispark (zaal)
    23 mrt. 13:00De Granaet F1 - Wêz Handich/DOW F1Tolhuispark (zaal)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 mrt.It Fean/Boelenslaan F1 - De Granaet F112 - 9 (1 - 3)
  • Poulestanden De Granaet F1 ( F-jeugd BK F-003 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Granaet F110901133409318
    2It Fean/Boelenslaan F110901137657218
    3Wêz Handich/DOW F1950481641710
    4De Wâlden F110406888628
    5Deinum f110406626118
    6Wêz Warber en Fluch F11140781119-388
    7Noordenveld F110001021168-1470
  • Team indeling

    NaamRolFunctie

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    De Granaet F1

    VS

    Deinum F1

    16 maart 202415:00 uur
    Tolhuispark (zaal) Veld 1 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    De Granaet F1

    F-jeugd breedtekorfb.

    13,30

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,80

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd