Pietentraining bij De Granaet: onze J8, J9 en Kangoeroes zijn geslaagd als hulppieten!
27nov2025
Pietentraining bij De Granaet: onze J8, J9 en Kangoeroes zijn geslaagd als hulppieten!
Afgelopen woensdag stond er wel een héél bijzondere training op het programma voor de J8, J9 en de Kangoeroes. De jonge korfballers werden namelijk klaargestoomd om als échte hulppietjes de daken op te kunnen!
We begonnen met een serieuze warming-up – uiteraard op gezellige Sinterklaasmuziek – waarin de spieren goed werden losgemaakt. Daarna mochten alle kinderen eerst hun schoentje zetten. Iedereen had van tevoren een mooie kleurplaat ingekleurd, die trots in de schoen werd gestopt. Er werd gezongen, en toen… verschenen er ineens twee pieten!
Samen met de trainers verzorgden zij de pietentraining (en die pieten wilden zelf ook wel eens leren korfballen 😄). In de zaal stonden allerlei leuke spelletjes klaar: lopen over het dak, pakjes gooien in de schoen, kruipen, (blind) pakjes overgooien en slalommen met cadeautjes.
Iedereen deed ontzettend goed zijn best, de pieten nog het meest! En aan het eind kregen alle kinderen hun welverdiende pietendiploma. Na een groepsfoto en een vrolijke ‘afsprong’ met de pieten mochten de kinderen hun schoentje controleren… en ja hoor: voor iedereen zat er iets lekkers in!